Opinie uczestników II edycji kursu „Mediacja-uniwersalna metoda rozwiązywania konfliktów. Podstawowy kurs mediatora 48h”

Zawodowo ukonczyłam wiele kursów i szkolen. W 2014 roku pierwszy raz uczestniczyłam w szkoleniu zawodowym właśnie w stylu zaprezentowanym przez Was dziewczyny. To szkolenie zawodowe uświadomiło mi jak ważne jest przekazanie tresci dydaktycznych w taki sposob aby informacje przemycic w kazdym geście, najmniejszej informacji. Przyznaje, że myslałam iż juz nie będzie dane mi uczestnicztyć w takim fajnym szkoleniu do momentu zapisania sie na kurs mediatora. Wasze merytoryczne przygotowanie, subtelność, życzliwość sprawiły, że cała grupa chciałaby aby szkolenie trwało dłużej. Jak tylko zdrowie mi pozwoli bede starała się być chociaż na wybranych Waszych spotkaniach, warsztatach. Bardzo cieszę się, że mogłam uczestniczyć w takim szkoleniu. Życzę powodzenia, zdrówka i rozwijajcie biznes dziewczyny bo jesteście super. Pozdrowienia z Kalisza Violeta M.

Szkolenie rzeczywiście było wyjątkowe. Zajęcia były praktyczne do bólu, zauważalne było doskonałe łączenie niezbędnej teorii z przykładami wynikającymi z praktyki mediacyjnej. Osobiście nie potrafię odpowiedzieć na pytanie- czy jestem gotów podjąć się roli mediatora? Na dziś widzę w innym świetle, w szerszej perspektywie, moje relacje z innymi osobami, w pracy oraz w domu. Uważam to za wartość tego szkolenia.Z podziękowaniami- Jan B.